All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ ac exhaust fan ] match 72 Products.
Round Duct Fan Durable Steel Structure For HVAC Ventilation Use In Central Asia
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 2600rpm |
| Power Input: | 123w |
EC Axial Fan, High Temperature Resistant, Waterproof Dustproof For Inverter Cooling
| Power: | 155W |
|---|---|
| Rated Speed: | 3150RPM |
| Air Flow: | 1850m³/h |
140mm Double Inlet Fan With Low Noise For Heat Recovery Ventilation
| Type: | KM140C-2 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 64W |
Industrial Single Inlet Centrifugal Fans Hvac Blower Fan For Air Purification
| Type: | KM133C-2 |
|---|---|
| Air Volume: | 8800m³/h |
| Speed: | 2200RPM |
EC Axial Fan, 0-10V Speed Control, Energy Saving Silent For HVAC Ventilation
| Power: | 55W |
|---|---|
| Rated Speed: | 3000RPM |
| Air Flow: | 950m³/h |
Electric Power EC Centrifugal Fans , Industrial Centrifugal Blower For Air Shower
| Power: | 145W |
|---|---|
| Air Flow: | 1100m³/h |
| Rated Speed: | 3320RPM |
452CFM Centrifugal Exhaust Blower Fan For Ec Fan Controller
| Name: | EC Centrifugal Fans |
|---|---|
| Model: | LD190C-230D3-00 |
| Feature: | Energy Saving |
Low Noise Brushless Motor EC Centrifugal Fans With Speed Control 250mm
| Power: | 75W |
|---|---|
| Air Flow: | 920m³/h |
| Rated Speed: | 2425RPM |
Stainless Steel Blade 200mm AC Exhaust Inline Duct Fan For Industrial And Farm
| MODEL: | HF-75 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220v |
| Current: | 0.13A |
Brushless AC/ EC Axial Fan for Residential Heat Pumps / Air Conditioning
| Power: | 165W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1600RPM |
| Air Flow: | 3250m³/h |

