All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Silent Rectangular Duct Fan Engineered for Air Distribution in HVAC Applications
| Application: | HVAC Systems, Ventilation, Air Conditioning |
|---|---|
| Protectionclass: | IP44 |
| Advantage: | High Air Pressure |
Rectangular Duct Fan Galvanized Steel Low Noise High Pressure Ventilation For HVAC
| Model Numbe: | RK300*150FH Rectangular Duct Fan |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 125W |
Ceiling Mounted Ventilation Fan Designed to Deliver High Air Pressure Perfect for Offices and Warehouses
| Speed: | 1400 RPM |
|---|---|
| Advantage: | High Air Pressure |
| Voltage: | 220V/380V |
Rectangular Duct Fan Galvanized Steel Low Noise For Central Asia HVAC Ventilation
| Model Numbe: | RK400*200FH Rectangular Duct Fan |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 260W |
Rectangular Duct Fan Galvanized Sheet High Efficiency Ventilator For Central Asia HVAC
| Model Numbe: | RK250*125FH |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 80W |
Square Duct Fan Galvanized Steel Design Suitable For Various HVAC In Central Asia
| Model Numbe: | Rectangular Duct Fan Blower |
|---|---|
| Feature: | Eco Friendly |
| Power: | 30W |
DC Centrifugal Fan 12V PWM Speed, Ball Bearing, High Airflow For Purification
| Type: | LD175N-48D3-02 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 0.55A |
DC Centrifugal Fan 12V Brushless, Low Noise Low Power, High Static Pressure For Cabinet
| Impeller Material: | PA66, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
DC Centrifugal Fan 48V High Airflow, Speed Adjustable For Instrument Cooling
| Name: | Centrifugal Fan Impeller |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48v |
| Rated Current: | 1.2A |
EC Axial Fan, Metal Blade IP54, High Speed For Industrial Equipment Exhaust
| Power: | 382W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1700RPM |
| Air Flow: | 5250m³/h |

