All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ axial cooling fan ] match 70 Products.
High Temperature AC Axial Cooling Fan Metal Sheet Suitable for Industrial Applications
| Operatingtemperaturerange: | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Material: | Metal Sheet And Coated In Black |
| Rotate Speed: | 2500rpm |
220V AC Axial Fan / Blower Cooling Fan With Metal Frame 1350RPM
| Power: | 95W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1350RPM |
| Air Flow: | 1650m³/h |
Waterproof Ebm Papst DC Axial Blower Fan / 24 Volt DC Cooling Fan
| Type: | ZZ250N-24D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 24VDC |
| Rated Current: | 5.2A |
230v Ac Cooling Fan Single Phase Motor With Cold Storage Fan Equipment Cooling Fan
| Power: | 45W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1380RPM |
| Air Flow: | 480m³/h |
0-10V/PWM Control Brushless Cooling Fan / Machine Cooling Ebm Papst Axial Fans
| Type: | ZZ2500N-48D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 2.6A |
EC Backward Curved Centrifugal Fan Blower Cold Storage Fan Equipment Cooling Fan
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 4500pm |
| Power Input: | 53W |
Ec Centrifugal Fan Brushless Fan 12v Cold Storage Fan Equipment Cooling Fan
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
EC Ventilation Backward Curved Centrifugal Fans With Equipment Cooling Fan
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 2600pm |
| Power Input: | 75W |
EC Axial Fan, High Temperature Resistant, Waterproof Dustproof For Inverter Cooling
| Power: | 155W |
|---|---|
| Rated Speed: | 3150RPM |
| Air Flow: | 1850m³/h |
EC Axial Fan, Metal Blade IP54, High Speed For Industrial Equipment Exhaust
| Power: | 382W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1700RPM |
| Air Flow: | 5250m³/h |

