All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ brushless dc fan ] match 151 Products.
Dc Brushless Blower Fan 12v Small Centrifugal Fan 175mm Plastic Impeller
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
Brushless DC Motor EC Centrifugal Fans Ventilating Units 225mm Pa66 Hvac
| Type: | LD225C-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 2500rpm |
Fresh Air System EC Centrifugal Fan With Brushless DC External Rotor Motor
| Power: | 170W |
|---|---|
| Rated Speed: | 2150RPM |
| Air Flow: | 1900m³/h |
0-10V/PWM Control Brushless Cooling Fan / Machine Cooling Ebm Papst Axial Fans
| Type: | ZZ2500N-48D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 2.6A |
High Pressure Small Centrifugal Blower With Ground Source Heat Pumps 190mm
| Type: | LD190N-24D3-00 DC Centrifugal Fan |
|---|---|
| Rated Voltage: | 24VDC |
| Rated Current: | 2.4A |
DC Centrifugal Fan 12V PWM Speed, Ball Bearing, High Airflow For Purification
| Type: | LD175N-48D3-02 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 0.55A |
Brushless DC Centrifugal Fan With Single Double Inlet Impeller For Exhaust Ventilation
| Power: | 145W |
|---|---|
| Air Flow: | 1280m³/h |
| Rated Speed: | 3080RPM |
Large Round Industrial Axial Fans / Integrated Design Axial Flow Exhaust Fan
| Type: | ZX180N-24D3-00 Industrial Axial Fans |
|---|---|
| Rated Voltage: | 24VDC |
| Rated Current: | 4.5A |
Air Purification DC Centrifugal Fan Impeller / 12V Brushless Variable Speed Control
| Type: | LD175N-12D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 12v |
| Rated Current: | 10A |
Analogous Ebm Papst 48 Volt Centrifugal Fan Impeller 3300RPM
| Type: | LD175N-48D3-01 Ebm Papst Centrifugal Fan |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 1.2A |

