All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ dc ventilation fan ] match 90 Products.
EC High Air Flow Double Inlet Fan Centrifugal Air Blower For Air Ventilation System
| Type: | LW133C-230D3-00 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 135W |
Instead Of EBM Fan Ec Forward Curved Centrifugal Fans Air Blowers With Ventilation Unit
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 2550rpm |
| Power Input: | 170W |
250mm DC EC Circular Inline Duct Exhaust Fan Ventilation Centrifugal Blower
| Type: | ECF250 |
|---|---|
| Speed: | 2400rpm |
| Power: | 94w |
HVAC industry 175mm EC Centrifugal Fans Filtering ffu PA66
| Type: | LD175N-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 3650rpm |
Ec Centrifugal Fans Sheet Aluminium With Fresh Air System 310mm
| Poewr Input: | 176W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1780RPM |
| Air Flow: | 2100m³/h |
Replace Ebm-past Ec Centrifugal Fans With Air Purification Pa66 133mm
| Power Input: | 53W |
|---|---|
| Air Flow: | 380m³/h |
| Rated Speed: | 4500RPM |
Analogous Ebm-past 48V Centrifugal Fan Impeller With Fresh Air System Gakvabused
| Type: | LD280N-48D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48V |
| Rated Current: | 2.2A |
EC Backward Curved Centrifugal Blower Fan With DC Input For Floor Ventilation
| Powrer: | 980w |
|---|---|
| Rated Speed: | 2100RPM |
| Air Flow: | 4300m³/h |
175mm Backward Curved Centrifugal Fan With Plastic Impeller Fresh Air System
| Type: | LD175N-24D3-01 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 24V |
| Rated Current: | 2.5A |
3550m3/h 400mm 250w EC Blower Fan With Clean Bench
| Type: | LD400C-230D3-01 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 1350rpm |

