All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ industrial centrifugal blower ] match 146 Products.
Three Phase 1.2A 170W Clean Bench Ec Centrifugal Fans
| Type: | LE140N-230D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 230VAC |
| Rated Current: | 1.2A |
220V Factory Direct-sale AC Double Inlet Centrifugal Blower Fan 133mm
| Type: | KM133C-1 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 64W |
High Pressure Forward Curved Double Inlet Centrifugal Fans With Low Noise Fan
| Type: | Forward Curved Centrifugal Fan |
|---|---|
| Voltage: | 24v |
| Power: | 105W |
EC Double Didw Centrifugal Fan Metal Impeller 146mm Armarium Fans
| Type: | KM133C-1 |
|---|---|
| Voltage: | 220V 110V |
| Power: | 64W |
220v Small Double Inlets Forward Centrifugal Blower Fan HVAC Air Cooing High Pressure
| Type: | LW146C-230D3-00 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 160W |
AC Backward Curved Centrifugal Fan For Industrial Centrifugal Clean Room System
| Type: | KC35-4M-310B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 380V |
| Rated Current: | 0.36A |
AC Industrial Centrifugal Extractetor Fan With Constant Temperature Cabin
| Type: | KC35-4T-310B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 380V |
| Rated Current: | 0.36A |
Low Noise Durable Coil Units Blower Single Inlet Centrifugal Fans
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 2600rpm |
| Power Input: | 62w |
Similar Ebm Past Single Inlet Centrifugal Fans With Air Purification 220V
| Type: | LE140N-48D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48V |
| Rated Current: | 1.85A |
EC High Air Flow Double Inlet Fan Centrifugal Air Blower For Air Ventilation System
| Type: | LW133C-230D3-00 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 135W |

