All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ inline duct exhaust fan ] match 43 Products.
AC Round Inline Duct Fan For Hydroponic Grow Rooms, Greenhouse Ventilation & Air Circulation
| Type: | RD100 |
|---|---|
| Speed: | 2350rpm |
| Power: | 62W |
Inline Kitchen Exhaust Fan Sheet Steel With Pipe Diameter 100mm
| Additional Features: | Silent Operation |
|---|---|
| Color: | White |
| Wattage: | 25W |
Round Duct Fan Durable Steel Structure For HVAC Ventilation Use In Central Asia
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 2600rpm |
| Power Input: | 123w |
100 To 315 Mm Air Purifier Exhaust Cooling Reversible Radial Duct Fan
| Type: | ECF315 |
|---|---|
| Speed: | 2400rpm |
| Power: | 110w |
100 To 315 Mm Air Purifier Exhaust Cooling Reversible Radial Duct Fan
| Type: | RD315 |
|---|---|
| Speed: | 2400pm |
| Power: | 215w |
Manufacturer Hot Selling High-Speed In-Line Duct Fan
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 2250rpm |
| Power Input: | 65w |
Round Low Noise Waterproof EC-AC IP55 E 230VAC IP55 250mm Duct Fan For Heat Pump
| Type: | ECF125 |
|---|---|
| Speed: | 2250rpm |
| Power: | 35w |
Circular Inline Fan Galvanized Body For Air Supply And Exhaust In Central Asia
| Type: | RD200L |
|---|---|
| Speed: | 1550rpm |
| Power: | 91W |
220V Restaurant Rectangular Single Centrifugal Fan Inverted Exhaust Fan
| Model Numbe: | Hvac Rectangular Duct Blower |
|---|---|
| Feature: | Silent |
| Power: | 80W |
Sheet Metal 150mm 34dB Hotel Kitchen Silent Inline Fan
| Type: | FR350-15 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220v |
| Input Power: | 98W |

