All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ ac axial cooling fan ] match 38 Products.
230v Ac Cooling Fan Single Phase Motor With Cold Storage Fan Equipment Cooling Fan
| Power: | 45W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1380RPM |
| Air Flow: | 480m³/h |
0-10V/PWM Control Brushless Cooling Fan / Machine Cooling Ebm Papst Axial Fans
| Type: | ZZ2500N-48D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 2.6A |
Ec Centrifugal Fan Brushless Fan 12v Cold Storage Fan Equipment Cooling Fan
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
Low Noise Axial Exhaust Fan , AC Axial Fan For Home / Building Ventilation
| Power: | 130W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1360RPM |
| Air Flow: | 3000m³/h |
933m3/H 4600RPM Ventilation DC Axial Fan Speed Control
| Type: | ZX180N-48D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 2.2A |
Air Purification EC Centrifugal Fans 190mm 220mm 225mm Pa66 Equipment Cooling
| Type: | LD190N-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 3570rpm |
Backward Curved EC Motor Fan / Centrifugal Exhaust Fan Blower High Volume
| Type: | Centrifugal Fan |
|---|---|
| Model Number: | LD1330N-230D3-00 |
| Air Volume: | 380m3/h |
HVAC industry 175mm EC Centrifugal Fans Filtering ffu PA66
| Type: | LD175N-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 3650rpm |
Medical Instrument 175mm EC Centrifugal Fans With Clean Bench Fan
| Type: | LD175N-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 3650rpm |
53W 133mm Centrifugal Backward Curved Fan With EC Motor
| Name: | Centrifugal Backward Curved Fan |
|---|---|
| Model: | LD133C-230D3-00 |
| Rated Voltage: | 230VAC |

