All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ ac axial cooling fan ] match 38 Products.
Medical devices Centrifugal Backward Curved Fan 133mm / EC Motor Fan
| Name: | Centrifugal Backward Curved Fan |
|---|---|
| Model: | LD133C-230D3-00 |
| Rated Voltage: | 230VAC |
108W 48v DC Axial Fan For Equipment Cooling Telecom
| Type: | ZX180N-48D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 2.3A |
12 Volt Small Centrifugal Blower Fans Dc Brushless Blower Fan
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
230v Backward Curved EC Centrifugal Fans For Roof Ventilation Fan 350mm
| Type: | LD350C-230D3-01 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 1900rpm |
Electronically Commutated EC Motor Axial Fan Coated Black Industrial Cooling Solution
| Bearing Type: | Ball Bearing / Sleeve Bearing |
|---|---|
| Protection Class: | IP54 |
| Material: | Metal Sheet And Coated In Black |
EC Axial Fan Waterproof Level Suitable for in Industrial and Commercial Applications
| Motortype: | Electronically Commutated (EC) Motor |
|---|---|
| Rotate Speed: | 2500rpm |
| Type Of Protection: | IP54 |
EC Axial Fan Featuring Sleeve Bearing Metal Frame Perfect for Industrial Ventilation Systems
| High Temperature: | 60℃ |
|---|---|
| Material: | Metal Sheet And Coated In Black |
| Bearing Type: | Ball Bearing / Sleeve Bearing |
EC Axial Fan Metal Sheet Coated Black for Electronics and Machinery Cooling
| Rotate Speed: | 2500rpm |
|---|---|
| Type Of Protection: | IP54 |
| Material: | Metal Sheet And Coated In Black |

