All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ centrifugal backward curved fan ] match 122 Products.
48v Backward Curved Centrifugal Fans Blower With Galvanised Sheet Steel Meterial 175mm
| Type: | LD175N-48D3-01 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48V |
| Rated Current: | 1.2A |
Centrifugal Impeller Radial Blower Fan High Cfm Backward Curved
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
190mm Backward Curved DC Centrifugal Fan For Electronic Cabinet Cooling
| Name: | Backward Curved DC Centrifugal Fan |
|---|---|
| Model: | LD190N-24D3-01 |
| Rated Voltage: | 24v |
Backward Curved EC Centrifugal Fans Impellers Aluminum Sheet Material
| Name: | EC Centrifugal Fans |
|---|---|
| Model: | LD355C-230D3-00 |
| Rated Voltage: | 230VAC |
Resemble Ebm-past PA66 EC Centrifugal Fans With Backward Curved Blades
| Power: | 75W |
|---|---|
| Air Flow: | 1080m³/h |
| Rated Speed: | 2450RPM |
Backward Curved EC Motor Fan / Centrifugal Exhaust Fan Blower High Volume
| Type: | Centrifugal Fan |
|---|---|
| Model Number: | LD1330N-230D3-00 |
| Air Volume: | 380m3/h |
Replace EBM EC Fan / Backward Curved Centrifugal Fans For Refirgeration
| Power: | 325W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1920RPM |
| Air Flow: | 3100m³/h |
24V Backward Curved Centrifugal Fan / Simple Connection Brushless DC Fan
| Rated Voltage: | 24V |
|---|---|
| Rated Speed: | 3000RPM |
| Air Flow: | 550m³/h |
Ec Backward Curved Centrifugal Fans With New Energy Vehicles Rail Transit Fan PA66
| Power Input: | 53W |
|---|---|
| Air Flow: | 4300m³/h |
| Rated Speed: | 4500RPM |
EC Centrifugal Fans And Blowers , Industrial Ventilation Fans Backward Curved
| Power: | 130W |
|---|---|
| Air Flow: | 1410m³/h |
| Rated Speed: | 2850RPM |

