All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Sheet Steel EC Axial Fan Air Blower With External Rotor CE Approved
| Power: | 382W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1700RPM |
| Air Flow: | 5250m³/h |
Brushless AC/ EC Axial Fan for Residential Heat Pumps / Air Conditioning
| Power: | 165W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1600RPM |
| Air Flow: | 3250m³/h |
200mm EC Exhaust Axial Fan , Industrial Ventilation Fans With External Rotor Motor Powered
| Type: | Axial Fans |
|---|---|
| Model Number: | ZW200C-230D3-00 |
| Packaging Details: | 46*46*25 |
EC Axial Fan, Metal Blade IP54, High Speed For Industrial Equipment Exhaust
| Power: | 382W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1700RPM |
| Air Flow: | 5250m³/h |
EC Axial Fan, External Rotor 220V, Low Noise Energy Saving For Cabinet Cooling
| Power: | 102W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1800RPM |
| Air Flow: | 2150m³/h |
EC Axial Fan, High Temperature Resistant, Waterproof Dustproof For Inverter Cooling
| Power: | 155W |
|---|---|
| Rated Speed: | 3150RPM |
| Air Flow: | 1850m³/h |
EC Axial Fan, 0-10V Speed Control, Energy Saving Silent For HVAC Ventilation
| Power: | 55W |
|---|---|
| Rated Speed: | 3000RPM |
| Air Flow: | 950m³/h |
Electronically Commutated EC Motor Axial Fan Coated Black Industrial Cooling Solution
| Bearing Type: | Ball Bearing / Sleeve Bearing |
|---|---|
| Protection Class: | IP54 |
| Material: | Metal Sheet And Coated In Black |
High Temperature AC Axial Cooling Fan Metal Sheet Suitable for Industrial Applications
| Operatingtemperaturerange: | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Material: | Metal Sheet And Coated In Black |
| Rotate Speed: | 2500rpm |
EC Axial Fan Metal Sheet Coated Black for Electronics and Machinery Cooling
| Rotate Speed: | 2500rpm |
|---|---|
| Type Of Protection: | IP54 |
| Material: | Metal Sheet And Coated In Black |

