All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Air Purification DC Centrifugal Fan Impeller / 12V Brushless Variable Speed Control
| Type: | LD175N-12D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 12v |
| Rated Current: | 10A |
Similar Ebm-past Dc Centrifugal Fan 220mm Rail Transportation With Speed 2800Rpm
| Type: | LD220N-48D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48V |
| Rated Current: | 1.5A |
Replace Ebm-past DC Centrifugal Fan For Air Filtration 250mm
| Type: | LD250N-24D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 24V |
| Rated Current: | 5A |
DC Centrifugal Fan 12V PWM Speed, Ball Bearing, High Airflow For Purification
| Type: | LD175N-48D3-02 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 0.55A |
DC Centrifugal Fan 12V Brushless, Low Noise Low Power, High Static Pressure For Cabinet
| Impeller Material: | PA66, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
DC Centrifugal Fan 48V High Airflow, Speed Adjustable For Instrument Cooling
| Name: | Centrifugal Fan Impeller |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48v |
| Rated Current: | 1.2A |
Ec Centrifugal Fan Brushless Fan 12v Cold Storage Fan Equipment Cooling Fan
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
DC Industrial Centrifugal Fans Backward Curved For Fresh Air Ventilation System
| Type: | LD220N-24D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 24V |
| Rated Current: | 3.3A |
225mm Ec Backward Curved Centrifugal Fans Air Purifier Telecom Room Fan
| Rated Voltage: | 48V |
|---|---|
| Rated Speed: | 2700RPM |
| Air Flow: | 1100m³/h |
Floor Ventilation Dc Brushless Fan 12v With Material Pa66 Car Air Purifier
| Type: | LD175N-24D3-01 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 24v |
| Rated Current: | 2.5A |

