All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ centrifugal exhaust fan ] match 128 Products.
EC 220V High Speed Low Noise Small Inline Duct Fans Energy Saving
| Type: | ECF200 |
|---|---|
| Speed: | 2600rpm |
| Power: | 72w |
Galvanised Sheet Steel Inline Circular Duct Fan Class F Low Noise Air Duct Booster Fan
| Type: | RD160L |
|---|---|
| Speed: | 1580rpm |
| Power: | 74W |
Round Duct Fan Durable Steel Structure For HVAC Ventilation Use In Central Asia
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 2600rpm |
| Power Input: | 123w |
Ec Centrifugal Ventilation Fans With HVAC Fans Cooler 310mm Diameter
| Power: | 176W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1780RPM |
| Air Flow: | 2100m³/h |
AC Motor Double Inlet Centrifugal Fans For Water Chillers / Cooling Untis
| Type: | KM140C-3 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 280W |
Round Duct Fan For Greenhouse Air Exchange, Hydroponic Growing & Fresh Air Supply
| Type: | RD125 |
|---|---|
| Speed: | 2350rpm |
| Power: | 62w |
Ec Backward Curved Centrifugal Fans And Blower With Floor Ventilation Fan
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 2450rpm |
| Power Input: | 75W |
Ec Backward Curved Centrifugal Fan With Resh Air Ventilation System 220mm
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 3310pm |
| Power Input: | 145W |
EC Double Didw Centrifugal Fan Metal Impeller 146mm Armarium Fans
| Type: | KM133C-1 |
|---|---|
| Voltage: | 220V 110V |
| Power: | 64W |
Sheet Steel Quiet Exhaust Blower Fan For Bathroom Air Conditioning Terminals
| Type: | Axial Fans |
|---|---|
| Nominal Voltage: | ZW200C-230D3-00 |
| Speed: | 3000RPM |

