All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ dc centrifugal blower ] match 130 Products.
Parallel Ebm Centrifugal Air Blower , Compact Black Centrifugal Fan Blower
| Rated Voltage: | 48V |
|---|---|
| Rated Speed: | 3100RPM |
| Air Flow: | 560m³/h |
DC Centrifugal Fan 12V Brushless, Low Noise Low Power, High Static Pressure For Cabinet
| Impeller Material: | PA66, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
12V 24V 48Vce Fan Inflatable Bounce Bbq Ventilador Centrifugal Fan Df6 Vortex Air Blower
| Type: | LD175N-48D3-01 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 1.2A |
EC Backward Curved Centrifugal Blower Fan With DC Input For Floor Ventilation
| Powrer: | 980w |
|---|---|
| Rated Speed: | 2100RPM |
| Air Flow: | 4300m³/h |
Multi Blades Dc Ventilation Fan , Brushless Motors Industrial Cooling Fans
| Rated Voltage: | 48V |
|---|---|
| Rated Speed: | 2800RPM |
| Air Flow: | 972m³/h |
DC Centrifugal Fan 12V PWM Speed, Ball Bearing, High Airflow For Purification
| Type: | LD175N-48D3-02 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 0.55A |
24v Small Double Inlets Forward Centrifugal Blower Fan HVAC Air Cooing High Pressure
| Type: | LW140N-24D3-00 |
|---|---|
| Voltage: | 24V |
| Power: | 105W |
FFU EC Centrifugal Blower Fan Back Curved For Houses / Buildings Ventilation
| Power: | 320W |
|---|---|
| Rated Speed: | 2200RPM |
| Air Flow: | 2750m³/h |
48V 175mm DC Centrifugal Fans for New Energy Vehicles Rail Transit Fan Ventilation Unit,
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
24V Backward Curved Centrifugal Fan / Simple Connection Brushless DC Fan
| Rated Voltage: | 24V |
|---|---|
| Rated Speed: | 3000RPM |
| Air Flow: | 550m³/h |

