All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ high pressure centrifugal blower ] match 153 Products.
230v EC Centrifugal Ventilation Fans Air Cleaning Facility With Air Purge 250w
| Type: | LD400C-230D3-01 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 1350rpm |
1900m3/h EC Centrifugal Fans For Building Material Shops 350mm
| Type: | LD350C-230D3-01 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 1900rpm |
High Efficiency AC Double Inlet Centrifugal Fans Blower For Heat Recovery
| Type: | KM133C-3 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 280W |
Similar Ebm-Past EC Centrifugal Fans Air Purification 220mm Black
| Type: | LD220C-230D3-01 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 3310rpm |
High Efficiency DC Centrifugal Fan With Air Purification Embedded Design
| Rated Voltage: | 48V |
|---|---|
| Rated Speed: | 2500RPM |
| Air Flow: | 1000m³/h |
Replace Ebm-past EC Centrifugal Fans With Air Purification Speed 2300RPM
| Powrer: | 74w |
|---|---|
| Rated Speed: | 2300RPM |
| Air FlowPower Imput: | 317m³/h |
EC Double Didw Centrifugal Fan Metal Impeller 146mm Armarium Fans
| Type: | KM133C-1 |
|---|---|
| Voltage: | 220V 110V |
| Power: | 64W |
Ec Backward Curved Centrifugal Fans With New Energy Vehicles Rail Transit Fan PA66
| Power Input: | 53W |
|---|---|
| Air Flow: | 4300m³/h |
| Rated Speed: | 4500RPM |
EC technology DC Centrifugal Fan With HVAC Industry PA66 Refirgeration 190mm
| Rated Voltage: | 48V |
|---|---|
| Rated Speed: | 3000RPM |
| Air Flow: | 550m³/h |
24V Backward Curved Centrifugal Fan / Simple Connection Brushless DC Fan
| Rated Voltage: | 24V |
|---|---|
| Rated Speed: | 3000RPM |
| Air Flow: | 550m³/h |

