All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Filtering Ffu EC Centrifugal Fans Sheet Aluminium 310mm in-line centrifugal fan
| Type: | LD3100C-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 1925rpm |
Ec Backward Curved Centrifugal Fans With New Energy Vehicles Rail Transit Fan PA66
| Power Input: | 53W |
|---|---|
| Air Flow: | 4300m³/h |
| Rated Speed: | 4500RPM |
High Speed 48V DC Centrifugal Backward Curved Fans Blowers 133mm
| Name: | Backward Curved Industrial Blower Fans |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48V |
| Rated Current: | 0.8A |
EC In-Line Centrifugal Fans With The Base Station Head Fan 280mm
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 2325rpm |
| Power Input: | 133W |
EC Centrifugal Fans And Blowers With Instead Of EBM Fan Air Person 250mm
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 3080rpm |
| Power Input: | 145W |
EC Ventilation Backward Curved Centrifugal Fans With Equipment Cooling Fan
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 2600pm |
| Power Input: | 75W |
EC Backward Curved Centrifugal Fan Residential Exhaust Fan With Instead Of EBM Fan
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 1925pm |
| Power Input: | 173W |
Ec Centrifugal Exhaust Fans Blower Backward Curved With Cold Storage Fan 280mm
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 2160rpm |
| Power Input: | 170W |
EC Exhaust Blower Fans And Centrifugal Fans With Purification Filtering Machine
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 2850rpm |
| Power Input: | 130W |
Ec Backward Curved Centrifugal Fans And Blower With Floor Ventilation Fan
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 2450rpm |
| Power Input: | 75W |

