All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Round Duct Fan For Greenhouse Air Exchange, Hydroponic Growing & Fresh Air Supply
| Type: | RD125 |
|---|---|
| Speed: | 2350rpm |
| Power: | 62w |
Circular Inline Fan For Indoor Grow Tent Ventilation, Hydroponics & Plant Climate Control
| Type: | RD150 |
|---|---|
| Speed: | 2450pm |
| Power: | 92w |
AC Round Inline Duct Fan For Hydroponic Grow Rooms, Greenhouse Ventilation & Air Circulation
| Type: | RD100 |
|---|---|
| Speed: | 2350rpm |
| Power: | 62W |
Circular Inline Fan Galvanized Body For Air Supply And Exhaust In Central Asia
| Type: | RD200L |
|---|---|
| Speed: | 1550rpm |
| Power: | 91W |
Round Duct Fan Durable Steel Structure For HVAC Ventilation Use In Central Asia
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 2600rpm |
| Power Input: | 123w |
240 Volt Silent Greenhouse Air Ventilation Inline Duct Fan Extractor Axial Flow Fan
| Type: | RD315L |
|---|---|
| Speed: | 1350rpm |
| Power: | 120W |
Galvanised Sheet Steel Inline Circular Duct Fan Class F Low Noise Air Duct Booster Fan
| Type: | RD160L |
|---|---|
| Speed: | 1580rpm |
| Power: | 74W |
Ducted Inline Fan, Powerful Centrifugal Metal Duct Fan With Built-In Motor Speed Controller
| Type: | RD150L |
|---|---|
| Speed: | 1480rpm |
| Power: | 51W |
Stainless Steel Blade 125mm AC Exhaust Inline Duct Fan For Industrial And Farm
| Type: | RD125L |
|---|---|
| Speed: | 1680rpm |
| Power: | 38W |
In-Line Duct Fan Mixed Flow 4 6 8 Inch Ventilation Exhaust Fan For Hydroponic Indoor Tents
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 2600rpm |
| Power Input: | 123w |

