All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
EC Axial Fan Waterproof Level Suitable for in Industrial and Commercial Applications
| Motortype: | Electronically Commutated (EC) Motor |
|---|---|
| Rotate Speed: | 2500rpm |
| Type Of Protection: | IP54 |
EC Axial Fan Featuring Sleeve Bearing Metal Frame Perfect for Industrial Ventilation Systems
| High Temperature: | 60℃ |
|---|---|
| Material: | Metal Sheet And Coated In Black |
| Bearing Type: | Ball Bearing / Sleeve Bearing |
High Speed EC Axial Fan Impeller Blower AC-DC Transformation Circuit
| Name: | EC Axial Fan |
|---|---|
| Feature: | High Speed |
| Rated Speed: | 1350RPM |
Energy Efficient EC Axial Fan Sheet Steel Material for Greenhouse Ventilation
| Power: | 150W |
|---|---|
| Rated Speed: | 2150RPM |
| Air Flow: | 2900m³/h |
Electric Power EC AC Compact Axial Fan For Industrial Equipment Cooling
| Power: | 340W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1350RPM |
| Air Flow: | 5350m³/h |
Explosion Proof EC Tube Axial Exhaust Fan With Brushless DC External Rotor Motor
| Power: | 382W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1700RPM |
| Air Flow: | 5250m³/h |
Sheet Steel Ventilation Ec Axial Exhaust Fan , Industrial Blower Fans High Volume
| Type: | Axial Fans |
|---|---|
| Nominal Voltage: | ZW200C-230D3-00 |
| Speed: | 3000RPM |
Electrical Cooling EC Motor Axial Extractor Fan For Home / Factory 300mm
| Power: | 95W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1770RPM |
| Air Flow: | 2200m³/h |
High Speed EC Axial Fan / Squirrel Cage Blower Fan For Cooling CE Certified
| Power: | 95W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1770RPM |
| Air Flow: | 2200m³/h |
Sheet Steel Quiet Exhaust Blower Fan For Bathroom Air Conditioning Terminals
| Type: | Axial Fans |
|---|---|
| Nominal Voltage: | ZW200C-230D3-00 |
| Speed: | 3000RPM |

