All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
12V 24V 48Vce Fan Inflatable Bounce Bbq Ventilador Centrifugal Fan Df6 Vortex Air Blower
| Type: | LD175N-48D3-01 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 1.2A |
48v Backward Curved Centrifugal Fans Blower With Galvanised Sheet Steel Meterial 175mm
| Type: | LD175N-48D3-01 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48V |
| Rated Current: | 1.2A |
48V High Temperature Centrifugal Fan With Purification Filtering Machine
| Type: | LD133N-48D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48V |
| Rated Current: | 1.3A |
12v centrifugal fan Backward Curved With External Rotor Motor
| Type: | LD175N-12D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 12V |
| Rated Current: | 10A |
48V 175mm Backward Inclined Centrifugal Fan Replace Ebm-Past Telecom Plastic Impeller
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
Dc Brushless Blower Fan 12v Small Centrifugal Fan 175mm Plastic Impeller
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
48V 175mm DC Centrifugal Fans for New Energy Vehicles Rail Transit Fan Ventilation Unit,
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
764m3/H High Pressure Blower DC Centrifugal Fan B Insulation Class
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
Centrifugal Impeller Radial Blower Fan High Cfm Backward Curved
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
175mm EC Backward Curved Centrifugal Fan With Support Bracket Panel
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |

