All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ ac blower fan ] match 164 Products.
Filtering Ffu Ec Centrifugal ventilation Fans Save Electricity 145W 250mm
| Power Input: | 145W |
|---|---|
| Air Flow: | 1300m³/h |
| Rated Speed: | 3080RPM |
Forward Curved Single Inlet Centrifugal Exhaust Fan Blower With HVAC 140mm 24V
| Type: | LD140N-24D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 24V |
| Rated Current: | 3.8A |
Low Noise Brushless Motor EC Centrifugal Fans With Speed Control 250mm
| Power: | 75W |
|---|---|
| Air Flow: | 920m³/h |
| Rated Speed: | 2425RPM |
EC High Air Flow Double Inlet Fan Centrifugal Air Blower For Air Ventilation System
| Type: | LW133C-230D3-00 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 135W |
Similar Ebm-past Ec Centrifugal Fans 190mm Telecom With Speed 3570RPM
| Powrer: | 100w |
|---|---|
| Rated Speed: | 3650RPM |
| Air Flow: | 760m³/h |
High Efficiency AC Double Inlet Centrifugal Fans Blower For Heat Recovery
| Type: | KM133C-3 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 280W |
Brushless DC Motor EC Centrifugal Fans Ventilating Units 225mm Pa66 Hvac
| Type: | LD225C-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 2500rpm |
Healthcare Industry EC Centrifugal Ventilation Fans With Clean Bench
| Type: | LD175N-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 3650rpm |
Low Noise Pa66 Rail Transportation EC Centrifugal Fans 230V 3570rpm
| Type: | LD190N-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230V |
| Speed: | 3570rpm |
Pa66 Similar Ebm Ec Centrifugal Fans Fresh Air System For Proect Environment
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 3650rpm |
| Power Input: | 82w |

