All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ ac blower fan ] match 164 Products.
High Speed EC Centrifugal Blower Fan Ventilation Fan For Air Source Heat Pumps
| Type: | LW133N-24D3-00 |
|---|---|
| Voltage: | 24v |
| Power: | 135W |
Variable Speed Centrifugal Blower Fan / Intelligent Centrifugal Ventilation Fans
| Power Input: | 100W |
|---|---|
| Air Flow: | 750m³/h |
| Rated Speed: | 3570RPM |
DC Centrifugal Fan 12V PWM Speed, Ball Bearing, High Airflow For Purification
| Type: | LD175N-48D3-02 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 0.55A |
DC Centrifugal Fan 12V Brushless, Low Noise Low Power, High Static Pressure For Cabinet
| Impeller Material: | PA66, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
Industrial High Volume AC Axial Fan Blower / Silent Brushless Motor Fan
| Power: | 120W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1360RPM |
| Air Flow: | 2800m³/h |
2150RPM EC Centrifugal Fans For Roof Ventilation Fan 280MM
| Power: | 170W |
|---|---|
| Rated Speed: | 2150RPM |
| Air Flow: | 1900m³/h |
1900m3/h EC Centrifugal Fans For Building Material Shops 350mm
| Type: | LD350C-230D3-01 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 1900rpm |
Sheet Steel AC Single Inlet Centrifugal Fans Built In Thermal Protector
| Name: | Single Inlet Centrifugal Blower Fan |
|---|---|
| Electric Current Type: | AC |
| Supply Ability: | 10000pcs |
Brushless DC Centrifugal Fans And Blowers With Backward Curved Blade
| Type: | LD175N-310D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 310V |
| Rated Current: | 0.19A |
Low Noise Small Centrifugal Blower For Clean Room System Long Using Life 0.8A
| Type: | LD133N-48D3-01 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 0.8A |

