All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ ac blower fan ] match 164 Products.
AC Centrifugal Ventilation Fans Ffu Fan Filter Unit Material Pa66 Impeller Fan
| Type: | KC20-2M-220B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 0.38A |
Low Noise Quiet AC Backward Centrifugal Fan For Ventilating Units Ball Bearing Nsk
| Type: | KC42-2M-280B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 1.2A |
AC Industrial Centrifugal Extractetor Fan With Constant Temperature Cabin
| Type: | KC35-4T-310B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 380V |
| Rated Current: | 0.36A |
EC Centrifugal Fan, Aluminum Impeller Brushless Silent for AHU System
| Type: | KC48-4M-350B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 1.25A |
Axial Ac Fan Insulation Class B With Hvac Industry Sheet Steel 200mm
| Power: | 60W |
|---|---|
| Rated Speed: | 2550RPM |
| Air Flow: | 930m³/h |
Ec Axial Exhaust Fans Industrial With Metal Impeller Air-Conditioning Fan
| Power: | 130W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1360RPM |
| Air Flow: | 3000m³/h |
High Efficiency 220V AC Centrifugal Blower , Industrial Cooling Exhaust Fans
| Type: | KC15-2M-190B-1 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 0.38A |
Dc Brushless Blower Fan 12v Small Centrifugal Fan 175mm Plastic Impeller
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
24v Small Double Inlets Forward Centrifugal Blower Fan HVAC Air Cooing High Pressure
| Type: | LW140N-24D3-00 |
|---|---|
| Voltage: | 24V |
| Power: | 105W |
220V Factory Direct-sale AC Double Inlet Centrifugal Blower Fan 133mm
| Type: | KM133C-1 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 64W |

