All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ ac blower fan ] match 164 Products.
Long Life Expectancy Rectangular Duct Fans for Medical Ventilation in Operating Room
| Model Numbe: | Rectangular Duct Fan Blower |
|---|---|
| Feature: | Eco Friendly |
| Power: | 32W |
Square Duct Fan Galvanized Steel Design Suitable For Various HVAC In Central Asia
| Model Numbe: | Rectangular Duct Fan Blower |
|---|---|
| Feature: | Eco Friendly |
| Power: | 30W |
EC Double Didw Centrifugal Fan Metal Impeller 146mm Armarium Fans
| Type: | KM133C-1 |
|---|---|
| Voltage: | 220V 110V |
| Power: | 64W |
Similar Ebm-past Centrifugal Backward Curved Fan With Floor Ventilation
| Type: | LD133N-24D3-00 Industrial Centrifugal Extractor Fan |
|---|---|
| Rated Voltage: | 24VDC |
| Rated Current: | 1.6A |
High Efficiency EC Centrifugal Fans For Indoor Air Purification 82W
| Name: | EC Centrifugal Fans |
|---|---|
| Model: | LD175C-230D3-00 |
| Advantage: | High Efficiency |
DC Centrifugal Fan 48V High Airflow, Speed Adjustable For Instrument Cooling
| Name: | Centrifugal Fan Impeller |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48v |
| Rated Current: | 1.2A |
DC Industrial Centrifugal Fans Backward Curved For Fresh Air Ventilation System
| Type: | LD220N-24D3-00 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 24V |
| Rated Current: | 3.3A |
Analogous Ebm Papst 48 Volt Centrifugal Fan Impeller 3300RPM
| Type: | LD175N-48D3-01 Ebm Papst Centrifugal Fan |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 1.2A |
48V 175mm DC Centrifugal Fans for New Energy Vehicles Rail Transit Fan Ventilation Unit,
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
AC Motor Double Inlet Centrifugal Fans For Water Chillers / Cooling Untis
| Type: | KM140C-3 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 280W |

