All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ backward curved blower ] match 105 Products.
Ec Centrifugal Fans Sheet Aluminium With Fresh Air System 310mm
| Poewr Input: | 176W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1780RPM |
| Air Flow: | 2100m³/h |
EC Input Double Inlet Centrifugal Fans With Central Air Conditioning Units
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 1950rpm |
| Power Input: | 135W |
Pa66 Similar Ebm Ec Centrifugal Fans Fresh Air System For Proect Environment
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 3650rpm |
| Power Input: | 82w |
Fresh Air System EC Centrifugal Ventilation Fans Gakvabused Sheet Steel 280mm
| Type: | LD280C-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 2325rpm |
Multi Blades Dc Ventilation Fan , Brushless Motors Industrial Cooling Fans
| Rated Voltage: | 48V |
|---|---|
| Rated Speed: | 2800RPM |
| Air Flow: | 972m³/h |
Similar Ebm Past DC Centrifugal Fan With Ventilating Units 225mm 1000m³/H
| Rated Voltage: | 24V |
|---|---|
| Rated Speed: | 2500RPM |
| Air Flow: | 1000m³/h |
High Efficiency DC Centrifugal Fan With Air Purification Embedded Design
| Rated Voltage: | 48V |
|---|---|
| Rated Speed: | 2500RPM |
| Air Flow: | 1000m³/h |
220V Factory Direct-sale AC Double Inlet Centrifugal Blower Fan 133mm
| Type: | KM133C-1 |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 64W |
Air Flow EC Centrifugal Fans For Air Exchanger With External Rotor Motor
| Power: | 170W |
|---|---|
| Rated Speed: | 2150RPM |
| Air Flow: | 1900m³/h |
100mm DC EC Circular Inline Duct Exhaust Fan Ventilation Centrifugal Blower
| Type: | ECF100 |
|---|---|
| Speed: | 2350pm |
| Power: | 33w |

