All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ backward curved blower ] match 105 Products.
Low Noise DC Centrifugal Fan Blower With Ball Bearing IP42 Protection
| Name: | Backward Curved DC Centrifugal Fan |
|---|---|
| Protection Type: | IP42 |
| Rated Voltage: | 24v |
Energy-Saving EC Centrifugal FanMotor, Low Noise Industrial Cooling Blower For HVAC Systems
| Rated Current: | 0.75A |
|---|---|
| Poewr Input: | 176W |
| Model: | LD175C-230D3-00 |
HVAC industry 175mm EC Centrifugal Fans Filtering ffu PA66
| Type: | LD175N-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 3650rpm |
Air Purification EC Centrifugal Fans 190mm 220mm 225mm Pa66 Equipment Cooling
| Type: | LD190N-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 3570rpm |
Filtering Ffu Ec Centrifugal ventilation Fans Save Electricity 145W 250mm
| Power Input: | 145W |
|---|---|
| Air Flow: | 1300m³/h |
| Rated Speed: | 3080RPM |
Medical Instrument 175mm EC Centrifugal Fans With Clean Bench Fan
| Type: | LD175N-230D3-00 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 3650rpm |
Low Noise Brushless Motor EC Centrifugal Fans With Speed Control 250mm
| Power: | 75W |
|---|---|
| Air Flow: | 920m³/h |
| Rated Speed: | 2425RPM |
EC Quiet Centrifugal Fan Exterior Rotor Motor With Purification Filtering Machine
| Nominal Voltage: | 220VAC |
|---|---|
| Speed: | 2100rpm |
| Power Input: | 145W |
High Efficiency EC Centrifugal Fans For Indoor Air Purification 82W
| Name: | EC Centrifugal Fans |
|---|---|
| Model: | LD175C-230D3-00 |
| Advantage: | High Efficiency |
1900m3/h EC Centrifugal Fans For Building Material Shops 350mm
| Type: | LD350C-230D3-01 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 1900rpm |

