All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Keywords [ ac blower fan ] match 164 Products.
Centrifugal Impeller Radial Blower Fan High Cfm Backward Curved
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
Parallel Ebm DC Centrifugal Fan Compact Black 48V Dc Blower Fan
| Rated Voltage: | 48V |
|---|---|
| Rated Speed: | 3100RPM |
| Air Flow: | 560m³/h |
EBM Dc Brushless Blower Fan 12v Equipment Cooling 175mm
| Type: | LD175N-48D3-02 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 48VDC |
| Rated Current: | 0.55A |
764m3/h High Pressure Blower Fan Dc Brushless 12v B Insulation Class
| Impeller Material: | Propylene With Glass-fiber Reinforced, |
|---|---|
| Insulation Class: | B |
| Air Flow: | 764m³/h |
452CFM Centrifugal Exhaust Blower Fan For Ec Fan Controller
| Name: | EC Centrifugal Fans |
|---|---|
| Model: | LD190C-230D3-00 |
| Feature: | Energy Saving |
Low Noise 220VAC Backward Curved Centrifugal Blower Fan Insulation Class B 250mm
| Type: | KC35-2M-250B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 0.58A |
AC Backward Curved Centrifugal Fan For Industrial Centrifugal Clean Room System
| Type: | KC35-4M-310B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 380V |
| Rated Current: | 0.36A |
AC Axial And Centrifugal Fans Blower With Backward Curved Blades For Floor Ventilation
| Type: | KC42-2M-250B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 0.72A |
3550m3/h 400mm 250w EC Blower Fan With Clean Bench
| Type: | LD400C-230D3-01 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 1350rpm |
AC Inline Centrifugal Fan With New Energy Vehicles Rail Transit Fan
| Type: | KC48-6M-350B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 0.58A |

