All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
AC Axial And Centrifugal Fans Blower With Backward Curved Blades For Floor Ventilation
| Type: | KC42-2M-250B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 0.72A |
AC High Pressure Centrifugal Fan With Source Heat Pumps Ac Exhaust Fan
| Type: | KC25-2M-220B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 0.42A |
AC Centrifugal Ventilation Fans Ffu Fan Filter Unit Material Pa66 Impeller Fan
| Type: | KC20-2M-220B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 0.38A |
AC Centrifugal Exhaust Fan For Roof Exhaust Fan Ball Bearing Nsk
| Type: | KC35-6M-310B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 380V |
| Rated Current: | 0.36A |
AC Backward Curved Centrifugal Fan For Industrial Centrifugal Clean Room System
| Type: | KC35-4M-310B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 380V |
| Rated Current: | 0.36A |
Low Noise Quiet AC Backward Centrifugal Fan For Ventilating Units Ball Bearing Nsk
| Type: | KC42-2M-280B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 1.2A |
6 Inch Quiet Low Noise Air Circular Duct Fan Easy To Install Galvanized Steel Plate
| Type: | RD150 |
|---|---|
| Speed: | 2450pm |
| Power: | 92w |
4 Inch Circular In Line Duct Fan With Industrial Ventilation Fan Hydroponic Plants
| Type: | RD100 |
|---|---|
| Speed: | 2350rpm |
| Power: | 62W |
4"EC In-Line Centrifugal Fan Hydroponics Sheet Steel Ceiling Wall Mount
| Bearing: | NSK |
|---|---|
| IP: | 44 |
| Speed: | 3300rpm |
200mm In-Line Centrifugal Fan Painted Sheet Metal For Ceiling Wall Mount
| Type: | RD200L |
|---|---|
| Speed: | 1550rpm |
| Power: | 91W |

