All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
AC Round Inline Duct Fan For Hydroponic Grow Rooms, Greenhouse Ventilation & Air Circulation
| Type: | RD100 |
|---|---|
| Speed: | 2350rpm |
| Power: | 62W |
Circular Inline Fan Galvanized Body For Air Supply And Exhaust In Central Asia
| Type: | RD200L |
|---|---|
| Speed: | 1550rpm |
| Power: | 91W |
Round Duct Fan Durable Steel Structure For HVAC Ventilation Use In Central Asia
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 2600rpm |
| Power Input: | 123w |
EC Centrifugal Fan for Industrial Ventilation, Cooling and Air Circulation High Performance
| Voltage: | 110-240V |
|---|---|
| Poewr Input: | 176W |
| Nomual Voltage: | 230V |
Energy-Saving EC Centrifugal FanMotor, Low Noise Industrial Cooling Blower For HVAC Systems
| Rated Current: | 0.75A |
|---|---|
| Poewr Input: | 176W |
| Model: | LD175C-230D3-00 |
Electronically Commutated EC Motor Axial Fan Coated Black Industrial Cooling Solution
| Bearing Type: | Ball Bearing / Sleeve Bearing |
|---|---|
| Protection Class: | IP54 |
| Material: | Metal Sheet And Coated In Black |
High Temperature AC Axial Cooling Fan Metal Sheet Suitable for Industrial Applications
| Operatingtemperaturerange: | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Material: | Metal Sheet And Coated In Black |
| Rotate Speed: | 2500rpm |
EC Axial Fan Metal Sheet Coated Black for Electronics and Machinery Cooling
| Rotate Speed: | 2500rpm |
|---|---|
| Type Of Protection: | IP54 |
| Material: | Metal Sheet And Coated In Black |
Rectangular Duct Fan Industrial Ventilation Fans Heavy Duty Fans Designed for Air Exchange in Industrial Facilities
| Frequency: | 50/60hHZ |
|---|---|
| Application: | HVAC Systems, Ventilation, Air Conditioning |
| Other Name: | Rectangular Duct Booster Fan Lowes |
Air Volume Rectangular Duct Fan Centrifugal Design Suitable for HVAC and Ventilation Installations
| Shape: | Rectangular |
|---|---|
| Application: | HVAC Systems, Ventilation, Air Conditioning |
| Size: | 300*150 |

