All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
Eco Friendly Rectangular Duct Fan Blower 220v With High Air Pressure
| Model Numbe: | Rectangular Duct Fan Blower |
|---|---|
| Feature: | Eco Friendly |
| Power: | 40W |
Long Life Expectancy Rectangular Duct Fans for Medical Ventilation in Operating Room
| Model Numbe: | Rectangular Duct Fan Blower |
|---|---|
| Feature: | Eco Friendly |
| Power: | 32W |
High Quality Hospital Ward Rectangular Low Noise Centrifugal Air Duct Fan Silent New Fan
| Model Numbe: | Rectangular Duct Fan Blower |
|---|---|
| Feature: | Eco Friendly |
| Power: | 30W |
Rectangular Basement Ventilation System In-Line Duct Exhaust Fan 250*125
| Model Numbe: | RK250*125FH |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 80W |
China Factory Supplies Hospital Ward Rectangular Low Noise Centrifugal Air Duct Fan Silent New Fan
| Model Numbe: | RK400*200FH Rectangular Duct Fan |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 260W |
230v Ac Cooling Fan Ball Bearing Nsk Water Chillers Industrial Axial Flow Fans
| Power: | 140W |
|---|---|
| Rated Speed: | 2650RPM |
| Air Flow: | 2450m³/h |
Eshaust Ventilation AC Axial Fan / Axial Compact Fan High Performance
| Power: | 125W |
|---|---|
| Rated Speed: | 2600RPM |
| Air Flow: | 1800m³/h |
AC Axial Fan With The Car Fan And Car Cleaning Fan Insulation Class B
| Power: | 50W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1380RPM |
| Air Flow: | 960m³/h |
230v Ac Cooling Fan Single Phase Motor With Cold Storage Fan Equipment Cooling Fan
| Power: | 45W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1380RPM |
| Air Flow: | 480m³/h |
Axial Ac Fan Insulation Class B With Hvac Industry Sheet Steel 200mm
| Power: | 60W |
|---|---|
| Rated Speed: | 2550RPM |
| Air Flow: | 930m³/h |

