All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
100 To 315 Mm Air Purifier Exhaust Cooling Reversible Radial Duct Fan
| Type: | RD315 |
|---|---|
| Speed: | 2400pm |
| Power: | 215w |
Volume discount on 8 inch metal inline duct fans for kitchen covers and residential HVAC systems
| Type: | RD250 |
|---|---|
| Speed: | 2400pm |
| Power: | 165w |
8" ducted inline fan,powerful centrifugal metal duct fan with built-in motor speed controller
| Type: | RD200 |
|---|---|
| Speed: | 2600pm |
| Power: | 138w |
In-Line Duct Fan Mixed Flow 8 Inch Ventilation Exhaust Fan For Hydroponic Indoor Tents
| Type: | RD160 |
|---|---|
| Speed: | 2600pm |
| Power: | 125w |
Stainless Steel Blade 125mm AC Exhaust Inline Duct Fan For Industrial And Farm
| Type: | RD125 |
|---|---|
| Speed: | 2350rpm |
| Power: | 62w |
Warehouse Commercial Parking Lot Uses Single-Phase Rectangular Duct In-Line Fans
| Model Numbe: | Rectangular Duct Fan |
|---|---|
| Structure: | Compact Structure |
| Application: | Air Exhausting System |
Hospital Ward Rectangular Low Noise Centrifugal Air Duct Fan Silent New Fan
| Model Numbe: | RK300*150FH Rectangular Duct Fan |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 125W |
220V Restaurant Rectangular Single Centrifugal Fan Inverted Exhaust Fan
| Model Numbe: | Hvac Rectangular Duct Blower |
|---|---|
| Feature: | Silent |
| Power: | 80W |
Large Capacity Underground Packing Batches Use Rectangular Exhaust Duct Fans
| Model Numbe: | RK300*150FL Rectangular Duct Fan |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 64W |
Square Ventilation System Industrial Centrifugal Rectangular Duct Cabinet Fan 335m3/h
| Model Numbe: | RK250*125FM |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 40W |

