All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
220 Volt Duct Metal Centrifugal Ventilation Exhaust Fan Radial Fan Inline Duct Fan
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 2450rpm |
| Power Input: | 92w |
Manufacturer Hot Selling High-Speed In-Line Duct Fan
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 2250rpm |
| Power Input: | 65w |
Volume Discount On 8 Inch Metal Inline Duct Fans For Kitchen Covers And Residential HVAC Systems
| Nominal Voltage: | 230V |
|---|---|
| Speed: | 2600rpm |
| Power Input: | 62w |
100 To 315 Mm Air Purifier Exhaust Cooling Reversible Radial Duct Fan
| Type: | ECF315 |
|---|---|
| Speed: | 2400rpm |
| Power: | 110w |
Stainless Steel Blade 200mm AC Exhaust Inline Duct Fan For Industrial And Farm
| MODEL: | HF-75 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220v |
| Current: | 0.13A |
250mm DC EC Circular Inline Duct Exhaust Fan Ventilation Centrifugal Blower
| Type: | ECF250 |
|---|---|
| Speed: | 2400rpm |
| Power: | 94w |
Warehouse Commercial Parking Lot Uses Single-Phase Rectangular Duct In-Line Fans
| Model Numbe: | Rectangular Duct Fan |
|---|---|
| Structure: | Compact Structure |
| Application: | Air Exhausting System |
220V Restaurant Rectangular Single Centrifugal Fan Inverted Exhaust Fan
| Model Numbe: | Hvac Rectangular Duct Blower |
|---|---|
| Feature: | Silent |
| Power: | 80W |
Large Capacity Underground Packing Batches Use Rectangular Exhaust Duct Fans
| Model Numbe: | RK300*150FL Rectangular Duct Fan |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 64W |
Square Ventilation System Industrial Centrifugal Rectangular Duct Cabinet Fan 335m3/h
| Model Numbe: | RK250*125FM |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Power: | 40W |

