All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
220V/380V Circular Duct Fan, CE Certified, Wholesale to Central Asia Market
| Type: | ECF200 |
|---|---|
| Speed: | 2600rpm |
| Power: | 72w |
Variable Speed Circular Duct Fan, EC Motor, Quiet for Kazakhstan & Kyrgyzstan
| Type: | ECF160 |
|---|---|
| Speed: | 2450rpm |
| Power: | 60w |
Circular Duct Fan, EC Motor, Energy Saving, Low Noise, 220V/380V For HVAC
| Type: | RD250 |
|---|---|
| Speed: | 2400pm |
| Power: | 165w |
Quiet Circular Duct Fan, EC Motor, Low Noise, For Home Office & Commercial Use
| Type: | ECF125 |
|---|---|
| Speed: | 2250rpm |
| Power: | 35w |
Heavy Duty Circular Duct Fan, High Airflow, EC Motor, Industrial Ventilation
| Type: | RD315 |
|---|---|
| Speed: | 2400pm |
| Power: | 215w |
Circular Duct Fan For Kitchen Exhaust, EC Motor, Low Noise, High Pressure
| Type: | ECF100 |
|---|---|
| Speed: | 2350pm |
| Power: | 33w |
Circular Duct Fan For Central Asia Building Ventilation & Air Exchange
| Type: | RD200 |
|---|---|
| Speed: | 2600pm |
| Power: | 138w |
Inline Fan Optimized For Hydroponic Systems, Grow Rooms & Indoor Farming Ventilation
| Type: | RD160 |
|---|---|
| Speed: | 2600pm |
| Power: | 125w |
Round Duct Fan For Greenhouse Air Exchange, Hydroponic Growing & Fresh Air Supply
| Type: | RD125 |
|---|---|
| Speed: | 2350rpm |
| Power: | 62w |
Circular Inline Fan For Indoor Grow Tent Ventilation, Hydroponics & Plant Climate Control
| Type: | RD150 |
|---|---|
| Speed: | 2450pm |
| Power: | 92w |

