All Products
-
Mark AramliOFAN' products are so reliable ,good quality,This is much more durable High-end product -
Jimmy K.y.yapOFAN advanced design,good supervision of production , good package -
Andry AndikaOFAN' Pay attention to details,good production line,durable
EC Axial Fan, External Rotor 220V, Low Noise Energy Saving For Cabinet Cooling
| Power: | 102W |
|---|---|
| Rated Speed: | 1800RPM |
| Air Flow: | 2150m³/h |
EC Axial Fan, High Temperature Resistant, Waterproof Dustproof For Inverter Cooling
| Power: | 155W |
|---|---|
| Rated Speed: | 3150RPM |
| Air Flow: | 1850m³/h |
EC Axial Fan, 0-10V Speed Control, Energy Saving Silent For HVAC Ventilation
| Power: | 55W |
|---|---|
| Rated Speed: | 3000RPM |
| Air Flow: | 950m³/h |
EC Centrifugal Fan, High Temperature Resistant, Maintenance Free Factory Exhaust
| Type: | LD225C-230D3-03 |
|---|---|
| Nominal Voltage: | 230v |
| Speed: | 3080rpm |
EC Centrifugal Fan, 0-10V Speed Control, High Airflow For Air Purification
| Type: | KC35-4T-350B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 380V |
| Rated Current: | 0.56A |
EC Centrifugal Fan, Aluminum Impeller Brushless Silent for AHU System
| Type: | KC48-4M-350B |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V |
| Rated Current: | 1.25A |
EC Centrifugal Fan, Galvanized Impeller IP54, High Static Pressure for Cooling
| Power: | 305W |
|---|---|
| Rated Speed: | 2350RPM |
| Air Flow: | 2550m³/h |
EC Centrifugal Fan, External Rotor 230V, Low Noise Energy Saving for HVAC
| Power Input: | 64W |
|---|---|
| Air Flow: | 950m³/h |
| Rated Speed: | 1955RPM |
Silent Circular Duct Fan, IP54 Waterproof, CE Certified, For Central Asia HVAC System
| Bearing: | NSK |
|---|---|
| IP: | 44 |
| Speed: | 3300rpm |
Silent Circular Duct Fan, IP54 Waterproof, For Kyrgyzstan HVAC System
| Type: | ECF200 |
|---|---|
| Speed: | 2600rpm |
| Power: | 72w |

